Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Ferrari

Perfumy Ferrari oferowane są przez znaną oraz renomowaną włoską markę. W ofercie firmy można znaleźć dość wiele zróżnicowanych produktów, jednak wśród nich można wyszczególnić właśnie kosmetyki. Perfumy tworzone przez markę przeznaczone są dla mężczyzn w różnym wieku, którzy nie boją się wyzwań podczas codziennego funkcjonowania, a także podwyższonego poziomu adrenaliny.

W ofercie marki oprócz męskich kosmetyków można również znaleźć produkty przeznaczone dla kobiet. Wszystkie perfumy charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, a także umieszczane są w niezwykle atrakcyjnych flakonach, które zachwycają swoim niepowtarzalnym wyglądem.

Zapachy perfum Ferrari

Perfumy męskie, które są oferowane przez markę, charakteryzują się dość zróżnicowanymi zapachami. Jednak większość z nich jest bardzo energetyczna i sprawdzi się idealnie wśród panów w różnym wieku, którzy są na co dzień bardzo aktywni i interesują się sportami podwyższającymi poziom adrenaliny we krwi.

Podczas tworzenia perfum tej marki wykorzystywane są dość oryginalne nuty zapachowe, które w połączeniu tworzą niezwykłe kompozycje. Są one bardzo harmonijne i uwzględniają w swoim składzie zarówno orzeźwiające, jak i słodkie nuty owocowe. W produktach można wyczuć również nutę orientalnych klimatów, co obejmuje takie zapachy jak piżmo, cynamon lub wanilia.

Jest 8 produktów.


Pokazano 1-8 z 8 pozycji