Lista produktów marki Emanuel Ungaro

Emanuel Ungaro to bardzo popularna w obecnych czasach marka perfum. Wywodzi się od przedsiębiorstwa projektującego oraz sprzedającego odzież.

Perfumy Damskie Emanuel Ungaro

Perfumy Emanuel Ungaro obejmują w szczególności zapachy damskie. Produkty stworzone przez markę w wersji kobiecej są bardzo aromatyczne i dość intensywne. Idealnie sprawdzą się w przypadku wszystkich kobiet, które pragną wyróżniać się zapachem. Wśród najbardziej popularnych damskich zapachów można przede wszystkim wyszczególnić wodę toaletową Diva, która charakteryzuje się klasycznym aromatem.

Zapachy Emanuel Ungaro idealnie dopasowują się do eleganckich kobiet i fantastycznie będą pasować podczas wieczornych wyjść. Dodatkowo perfumy dostępne są w sprzedaży w wyjątkowo atrakcyjnych opakowaniach, które zwracają uwagę swoim niepowtarzalnym designem.

Perfumy Męskie Emanuel Ungaro

Wśród perfum marki Emanuel Ungaro można również wymienić zapachy męskie, które są bardzo chętnie wybierane przez wielu panów. Męskie perfumy charakteryzują się dość wyrazistym aromatem, jednak nie jest on agresywny. Zapach utrzymuje się na ubraniu przez stosunkowo długi czas, dlatego będzie doskonałym wyborem w przypadku aktywnych panów w różnym wieku.

W męskich perfumach można znaleźć zarówno aromaty ziołowe oraz cytrusowe, jak i korzenne oraz drzewne. Odpowiednia kompozycja zapachów sprawdzi się na co dzień oraz podczas specjalnych okazji. Dzięki niej męska charyzma i pewność siebie zostaną w wyjątkowy sposób podkreślone, co sprawi, że wzrośnie również samoocena oraz zadowolenie z siebie.

Jest 9 produktów.


Pokazano 1-9 z 9 pozycji