Lista produktów marki Elizabeth Arden

Perfumy Elizabeth Arden są doceniane na całym świecie. W bogatej ofercie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz perfumy o wyjątkowym oraz bardzo subtelnym zapachu. 

Elizabeth Arden – marka z wieloletnią tradycją

Firma pod szyldem Elizabeth Arden powstała w 1910 roku. Jej założycielką była Florence Nightingale Graham. Jej pseudonim z czasem stał się znakiem firmowym. 

Ta młoda Kanadyjka już od dziecka marzyła o bogactwie oraz o wybitnej karierze zawodowej. Jej marzenia się spełniły, bowiem po roku nauki oraz ciężkiej pracy w salonie piękności w Nowym Jorku wspólnie z koleżanką założyła firmę. Co prawda współpraca się nie układała i ich drogi szybko się rozeszły, ale marka Elizabeth Arden przetrwała i dziś jest rozpoznawalna niemalże na całym świecie.

"Każda kobieta ma prawo być piękna" - to cytat, który przyświeca tej marce już od ponad wieku. 

Elizabeth Arden perfumy dla pań ceniących ponadczasową elegancję

Zapachy sygnowane marką Elizabeth Arden charakteryzują się tym, że są nie tylko oryginalne, lecz także bardzo kobiece. Do klasyki przeszły perfumy o nazwie 5th Avenue, które to są w pełni inspirowane  wielkomiejską energią Nowego Jorku. Dziś te wyjątkowe perfumy damskie o kwiatowo – korzennym zapachu są cenione przez wszystkie kobiety znające swoją wartość. Niegdyś były to zapach uwielbiany przez  Marilyn Monroe, a dziś wciąż sięga po niego wiele sławnych gwiazd.

Perfumy Elizabeth Arden są doskonałą propozycją dla kobiet w różnym wieku, zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych pań. Cenią je sobie takie kobiety, które posiadają zamiłowanie do dyskretnego eksponowania swojej zmysłowości oraz siły.

Aktywne filtry