Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Elie Saab

Perfumy Elie Saab to jedna z bardziej cenionych na rynku firma, która szturmem podbiła serca wielu kobiet. Marka ta od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a prawdziwym hitem są nie tylko ubrania, lecz również oferowane perfumy. 

Elie Saab – marka perfum z tradycją 

Twórcą tej marki był Elie Saab - Libańczyk, syn handlarza drewnem. Ten utalentowany młodzieniec już w wieku osiemnastu lat założył firmę, która dziś jest rozpoznawalna na całym świecie. Jest on uznawany za jednego z najwybitniejszych projektantów mody.  

Na przestrzeni lat Saab tworzył kreacje dla wielu członków europejskich rodów królewskich oraz gwiazd wielkiego ekranu. Pośród wielu z nich można wymienić: Nicole Kidman oraz Angelinę Jolie. Po suknie Elie Saab sięgnęła także jordańska królowa oraz Halle Berry. 

Dziś marka ta słynie nie tylko z szycia ubrań dla największych światowych gwiazd, lecz także z produkcji wyjątkowych oraz bardzo oryginalnych perfum. Są one tworzone przede wszystkim z myślą o luksusie oraz elegancji. Choć debiut w branży perfumeryjnej miał miejsce dopiero w 2011 roku, to od tego czasu firma ta wyprodukowała mnóstwo ciekawych kompozycji zapachowych.

Perfumy Elie Saab – synonim elegancji, luksusu oraz dobrego gustu

Dziś po eleganckie perfumy damskie, desygnowane nazwiskiem Elie Saab sięga miliony kobiet na całym świecie. Są one dedykowane przede wszystkim dla kobiet ceniących sobie dobry gust, elegancję oraz luksus.

Zamknięte w niedużych flakonach oraz wyjątkowe zapachy stanowią gwarancję najwyższej jakości. W bogatej ofercie perfum Elie Saab każda kobieta może znaleźć subtelne i bardzo delikatne zapachy na co dzień oraz kompozycje idealne na wyjątkowe okazje.

Jest 5 produktów.


Pokazano 1-5 z 5 pozycji