Lista produktów marki Dolce & Gabbana

Perfumy Dolce & Gabbana są znane i cenione na całym świecie. Po perfumy Dolce Gabbana sięgają te osoby, które cenią sobie dobrą jakość, luksus oraz wyjątkową elegancję. 

Dolce & Gabbana – prestiżowa marka perfum z Włoch

Firma ta została założona ponad trzydzieści lat temu przez dwóch włoskich projektantów, Domenica Dolce oraz Stefana Gabbana. Od młodych lat interesowali się oni modą, a pomysł założenia firmy narodził się w 1980 roku. 

Początkowo firma ta zajmowała szyciem odzieży dla kobiet. Świat mody zawojowała dzięki współpracy z Madonną, dla której zaprojektowała aż 1500 strojów.

Obecnie ta prestiżowa marka jest rozpoznawalna niemalże na całym świecie. Słynie ona nie tylko z produkcji odzieży, lecz również oryginalnych perfum dla kobiet oraz mężczyzn. W 1996 roku zdobyła ona prestiżową francuską nagrodę „Oscar des Parfums”.

Perfumy Dolce Gabbana – idealny wybór dla eleganckich kobiet i mężczyzn 

Perfumy produkowane przez tę markę są dziś rozpoznawalne niemalże na całym świecie. Bestsellerem jest męski zapach Dolce&Gabbana K a dla kobiet Dolce&Gabbana The One Woman. Wszystkie perfumy charakteryzują się tym, że posiadają śródziemnomorskie oraz bardzo oryginalne nuty zapachowe. Każdy z nich jest zamknięty w eleganckim flakonie. 

W bogatej ofercie idealne perfumy dla siebie mogą znaleźć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Każdy zapach odznacza się tym, że jest  niepowtarzalny oraz długo utrzymuje się na ciele. Te uwodzicielskie oraz oryginalne perfumy damskie i męskie są dziś pożądane są przez tysiące miłośników mody, elegancji oraz luksusu. 

Perfumy męskie Dolce Gabbana są doskonałą propozycją dla każdego faceta, niezależnie wieku. Z kolei perfumy damskie posiadają bardzo delikatne oraz kobiece nuty, zatem doskonale sprawdzą się podczas każdej okazji.

Aktywne filtry