Lista produktów marki DKNY

Perfumy DKNY są doceniane na całym świecie. Popularna marka została stworzona przez projektantkę Donnę Karan w 1988 roku. W początkowym etapie swojej działalności firma tworzyła tylko i wyłącznie linie odzieży, jednak w kolejnych latach rozszerzyła swoją działalność.

DKNY perfumy zachwycają od lat

Donna Karan to projektantka i twórczyni marki DKNY. To od jej inicjałów pochodzą dwie pierwsze litery nazwy: DK. Dwie kolejne są powiązane z Nowym Jorkiem, który jest nie tylko siedzibą firmy, ale również miastem, które symbolizuje produkty. Jak twierdzi sama założycielka DKNY, Nowy Jork kojarzy jej się z miejscem, w którym można spełniać swoje marzenia i takie właśnie mają być jej perfumy: pozwalające sięgać gwiazd. Jak wskazują zadowolone użytkowniczki oraz użytkownicy perfum DKNY na całym świecie - ta sztuka udała się projektantce w 100%.

Czym charakteryzują się perfumy DKNY?

To linia perfum, które inspirowane są Nowym Jorkiem: miastem, które słynie ze swojej energii i nieprzewidywalności. Jeśli jesteś kobietą, która ceni sobie spontaniczność i potrafi podejmować decyzje pod wpływem chwili, a dodatkowo chce osiągnąć w swoim życiu jak najwięcej - te perfumy damskie są dla Ciebie.

Możesz znaleźć perfumy DKNY o nieco delikatniejszej, kwiatowej i romantycznej nucie, jak również intensywne, energetyczne wonie. Do tych pierwszych zalicza się DKNY Pure, jeśli chodzi o pobudzające zapachy - koniecznie sprawdź DKNY Be Delicious.

Perfumy tej marki są dostępne również w wydaniu dla mężczyzn, co pozwala na stworzenie zestawów zapachowych dla par.

Aktywne filtry