Lista produktów marki Diesel

Perfumy Diesel są rozpoznawane na całym świecie. To włoska marka, która została założona przez Renzo Rosso w 1978 roku. Marka ta, chociaż oferuje szeroką gamę produktów,  początkowo znana była przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości wyrobów jeansowych, i w początkowych latach działalności zajmowała się właśnie produkcją wysokiej jakości odzieży. Pierwsze perfumy pojawiły się na rynku dopiero w 1996 roku. Podsumowując, marka Diesel zajmuje się produkcją rzeczy szeroko powiązanych ze stylem oraz modą, a należą do nich:

 - Ubrania (Spodnie Jeansowe, marynarki, kurtki, bluzy)

- Obuwie (m.in. Sneakersy)

- Zegarki, w tym Smartwatche

- Dodatkowe akcesoria (Plecaki, paski, portfele, etui na telefony)

Perfumy męskie

Perfumy Diesel - dla kogo są przeznaczone?

Perfumy Diesel, charakteryzujące się mocnym i wyrazistym zapachem, przeznaczone są dla odważnych ludzi, którzy znają swoją wartość i twardo stąpają po ziemi. Ponadto, osoby te cechuje odwaga oraz konsekwencja w dążeniu do celu, a do tego chcą i lubią wyróżniać się z tłumu.

Warto podkreślić, że perfumy tej marki cechuje oryginalny kształt - na przykład, cała seria Spirit Of The Brave sprzedawana jest we flakonikach o kształcie zaciśniętej pięści, co ma być idealnym podkreśleniem najważniejszych cech charakteru osoby używającej tych perfum - pewności siebie, a także indywidualizmu.

Diesel perfumy nadają się do używania niezależnie od pory dnia, jak i rangi wydarzenia. Można z nich korzystać z samego rana, przed pójściem do pracy, jak i wieczorem, kiedy idziemy na spotkanie ze znajomymi lub na randkę.

Jest 11 produktów.


Pokazano 1-11 z 11 pozycji