Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Davidoff

Perfumy Davidoff to wysoka jakość oraz wyjątkowa dbałość o każdy istotny szczegół, to cechy które charakteryzują markę Davidoff. Oferowane przez nią perfumy są dziełem Zina Davidoffa, znanego dżentelmena, hedonisty oraz poszukiwacza przygód, który doskonale wiedział, jak należy żyć pełnią życia. 

Jak powstała marka perfum Davidoff?

Firma Davidoff powstała jako nieduży sklepik, który zajmował się sprzedażą wyrobów tytoniowych. Został on założony przez Zina Davidoff, który był uznawany za mistrza sztuki życia. Ten wyjątkowy człowiek przemierzył niemalże cały świat, a każdy kolejny dzień był dla niego niesamowitą przygodą oraz ogromnym wyzwaniem. Był on lubiany za to, że uwielbiał dzielić się z innymi swą życiową radością oraz twórczością. Dla Zina Davidoff jakość była zawsze najważniejsza, o czym świadczą wyjątkowe receptury perfum.

Pierwsze z nich, Davidoff Classic pojawiły się na rynku w 1984 roku. W następnych latach pojawiały się kolejne odsłony kultowych zapachów. Dziś ta znana i ceniona na rynku marka ma na swoim koncie kilkadziesiąt propozycji.

Davidoff wyjątkowe perfumy dla kobiet i mężczyzn 

Perfumy Davidoff charakteryzują się tym, że emanują niepowtarzalnym charakterem oraz zawsze pobudzają motywację do intensywnego życia. 

Perfumy Davidoff to wyjątkowe wody toaletowe męskie takie jak: Davidoff Hot Water oraz Davidoff Game. Pierwszy z przywołanych zapachów jest aromatyczną mieszanką nut korzennych. Został on wytworzony w oparciu o żywicę, bazylię, paczulę, ziele angielskie oraz kadzidło. 

Z kolei druga propozycja stanowi ciekawe połączenie gorzkiego ginu, cierpkich jagód oraz jałowca. Tę wyjątkową mieszankę uzupełniają drzewne oraz roślinne aromaty.

Z kolei Davidoff perfumy damskie to między innymi Davidoff Cool Water opracowane na bazie różnych woni kwiatów, roślin oraz owoców. W tej wyjątkowej mieszance można znaleźć gruszkę, melona, ananasa, brzoskwinię, lilię wodną, jaśminu, różową piwonię, pigwę oraz czarną porzeczkę. Po zaaplikowaniu takiego wyjątkowego aromatu każda kobieta może czuć się świeżo przez cały dzień.

Jest 15 produktów.


Pokazano 1-12 z 15 pozycji