Lista produktów marki Creed

Perfumy Creed są znane na rynku od ponad 250 lat. Wszystkie oferowane przez nią perfumy, zarówno męskie, jak i damskie są produkowane według dawnych technik przetwarzania rzadkich materiałów oraz ze specjalnie wyselekcjonowanych, bezkonkurencyjnych zapachów

Perfumy Creed – marka z wieloletnią  tradycją 

Historia tej marki sięga 1760 roku, kiedy to nijaki James Henry Creed założył firmę w Londynie. Na początku zajmowała się ona produkcją wysokiej jakości rękawiczek skórzanych, które były dostarczane między inni do królewskiego dworu. 

W 1781 roku spod ręki tego Brytyjczyka wyszło pierwsze pachnidło, które nazwano Royal English Leather. Te perfumy o wyjątkowym zapachu zostały stworzone dla króla Jerzego III oraz jego dworu. 

Z czasem potomek Charlesa – Henry zaczął tworzyć perfumy o wyjątkowych oraz oryginalnych zapachach, które bardzo szybko zaczęły cieszyć się ogromną popularnością. Ich wyjątkowy zapach zachwycił między innymi królową Wiktorię, cesarza Franciszka Józefa oraz Sir Winstona Churchilla. Z czasem siedziba firmy została przeniesiona do Paryża, a perfumy zaczęły być rozprowadzone niemalże na cały świat.

Creed Perfumy – idealne dla wyjątkowych mężczyzn i kobiet 

Wszystkie perfumy tej marki są sporządzone tylko i wyłącznie z wysokiej jakości oraz w pełni naturalnych surowców. Firma ta specjalizuje się w produkcji oryginalnych perfum dedykowanych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Do najsłynniejszych zapachów należą Creed Green Irish Tweed oraz Creed Aventus o owocowo – piżmowym zapachu, które były inspirowane życiem oraz dramatem wielkiego przywódcy Napoleona Bonaparte.

Perfumy Creed męskie oraz damskie marki to bez wątpienia kwintesencja luksusu, elegancji oraz ponadczasowości. Te wyjątkowe pachnidła charakteryzują się tym, że są to bardzo trwałe perfumy męskie. Przez wiele godzin unoszą się ze skóry i upajają swoją błogością każdego, kto ich używa.

Aktywne filtry