Lista produktów marki Christian Dior

Christian Dior to znana i ceniona na całym świecie francuska marka, słynąca od wielu lat z mistrzowskiego łączenia nowoczesnych trendów z elegancją oraz klasyką. Oferowane perfumy odznaczają się wyjątkowym zapachem oraz ogromną trwałością.

Historia marki perfum Christian Dior

Ten fenomenalny kreator zaczynał od tworzenia niewielkich szkiców z modą, które sprzedawał za przysłowiowe grosze. W 1928 roku ojciec sfinansował mu małą galerię sztuki, którą ze względu na krach finansowy musiał szybko zamknąć. 

Musiało minąć sporo lat, zanim Christiana Dior wzniósł się na wyżyny. Zapisał się on na kartach historii jego wybitny projektant mody oraz twórca perfum o wyjątkowych oraz oryginalnych zapachach. 

Zmysłowe perfumy Christian Dior 

Dziś po perfumy tej marki sięga miliony kobiet na całym świecie. Do najpopularniejszych kompozycji należy bez wątpienia J’adore, która łączy w sobie orzeźwiającą mandarynkę z różą, jaśminem oraz orchideą. 

Niesamowitą popularnością cieszą się także lekkie oraz bardzo kobiece perfumy Miss Dior. Stanowią one wyjątkową  kompozycję w skład której wchodzi paczula, bergamotka, róża, jaśmin, kwiat pomarańczy oraz drzewo sandałowe.

Wszystkie perfumy tej marki są wyjątkowo świeże oraz bardzo intensywnie pachną. Stanowią one doskonały wybór dla tych pań, które poszukują oryginalnych zapachów na wyjątkowe okazje.

Aktywne filtry