Lista produktów marki Chloe

Swoboda, lekkość oraz wyjątkowy zapach -  to istotne zasady, którym perfumy Chloé pozostają wierne od początku swego istnienia. Dziś są one cenione na całym świecie i wciąż potrafią zadziwić swym oryginalnym zapachem niejedną kobietę. Chloé to marka z tradycją 

Wyjątkowe perfumy Chloe

Historia tej marki sięga 1952 roku, kiedy to Gabrielle Aghion i Jacques Lenoirwprowadzili na rynek swą własną kolekcję modową. Kilkanaście lat później, w 1975 roku ten znany dom mody wydał na rynek pierwsze perfumy o wyjątkowym zapachu, które do dziś uzmysławiają romantyczną duszę milionów kobiet na całym świecie.

Marka Chloé od lat skupia się tylko i wyłącznie na produkcji perfum damskich. W świecie Chloé nieustannie królują świadome, beztroskie oraz romantyczne kobiety. 

Chloe perfumy to prawdziwie kobiece zapachy

Dziś perfumy tej marki nie pozostają obojętne żadnej kobiecie. Charakteryzują się one wyjątkowymi, kwiatowo – drzewnymi zapachami.   Wszystkie oferowane produkty są zamknięte w wyjątkowych flakonach oraz są lekkie, bardzo kobiece oraz uwodzicielskie. Przyciągają one uwagę swym wyjątkowym oraz bardzo wyrazistym charakterem. 

Perfumy Chloé są kwintesencja wdzięku oraz luksusu. Są one dedykowane dla wszystkich nowoczesnych kobiet, które poszukują w życiu zapachów idealnych na każdy dzień.

Jest 14 produktów.


Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Zestaw Chloe Nomade

Chloe Nomade Zestaw

Cena 274,00 zł

Nuta głowy: bergamotka, cytryna, pomarańcza, mirabelka

Nuta serca: frezja, jaśmin, brzoskwinia, róża

Nuta...

  • Nowy
Cena 274,00 zł