Lista produktów marki Carolina Herrera

Carolina Herrera to południowoamerykańska projektantka domu mody, która w 1988 roku wypuściła na rynek kosmetyczny pierwsze perfumy. Dziś są one doceniane na całym świecie przez tysiące mężczyzn i kobiet za niesamowitą świeżość oraz wyjątkowe zapachy. 

Bogactwo perfum Carolina Herrera

Perfumy tej marki są dedykowane przede wszystkim dla aktywnych osób, które w każdej chwili wymagają od siebie nienagannego wyglądu. Te, które są przeznaczone dla kobiet, zawierają w składzie esencje z róż bułgarskich, pomarańczy oraz wielu innych kwiatów. Markę tę znają wszystkie eleganckie kobiety, które cenią sobie drzewno - owocowe kompozycje. Popularne wśród kobiet zapachy to między innymi: Carolina Herrera Good Girl, Very Good Girl, 212 Vip Woman.

Perfumy Carolina Herrera

Charakteryzują się tym, że długo pozostają świeże oraz pozwalają na odnalezienie się w każdej sytuacji. Bogactwo kompozycji sprawia, że mają one wyjątkowy zapach oraz są bardzo trwałe.

W bogatej ofercie nie brakuje też perfum dedykowanych dla mężczyzn. Wyraziste i ostre zapachy mocno zwracają  na siebie uwagę oraz dosadnie podkreślają męską siłę, odwagę oraz stanowczość. 

Wszystkie perfumy dla mężczyzn emanują niesamowitą elegancją, siłą przebicia oraz mają w sobie nutkę intrygującej tajemnicy. Oryginalne, pełne energii oraz magnetyzujące zapachy doskonale oddają kwintesencję współczesnego tempa życia oraz prawdziwej męskości w wielkim mieście. Znany na całym świecie zapach męski to Carolina Herrera Bad Boy

Zapachy Carolina Herrera to synonim niesamowitej elegancji oraz życia z klasą.

Aktywne filtry