Lista produktów marki Calvin Klein

Perfum Calvin Klein z pewnością nie trzeba nikomu rekomendować - odkąd w latach 70. ubiegłego wieku pojawiły się na rynku, na stałe weszły do kanonu światowej sztuki perfumiarskiej. Wiele spośród zapachów dla kobiet i mężczyzn tej marki zyskało status kultowych - o takich zapachowych hitach jak Euphoria czy Eternity słyszał każdy, a zapach unisex CK One nie ma sobie równych.

Perfumy Calvin Klein - cechy charakterystyczne 

Z pewnością cechą charakterystyczną zapachów sygnowanych przez tę markę jest ich bardzo wysoka jakość, która, co ciekawe, nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zapachy komponowane są z najwyższej jakości składników, a to przekłada się na ich trwałość. 

Poza tym CK stawia na bardzo różne, czasem nietypowe rozwiązania. Zdecydowanie najbardziej niezwykłym jest wspomniany zapach CK One - przypadnie on do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Poza tym wymienić można oszałamiającą Euphorię, która doczekała się już wielu wariacji, idealne na dzień, delikatne Beauty, eleganckie Eternity czy zachwycające festiwalem białych kwiatów Secret Obsession, idealne dla pewnych siebie kobiet, które chcą wręcz zniewalać zapachem.

Perfumy CK dla mężczyzn

To także nie tuzinkowe zapachy - wystarczy wymienić minimalistyczne Truth czy zachwycające aromatem drzew i owoców Escape.

Aktywne filtry