Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Bvlgari

Perfumy Bvlgari są cenione na całym świecie, wielu Polaków również kojarzy tą markę perfum. Warto jednak wiedzieć coś więcej na temat tej firmy, gdyż jest to duże przedsiębiorstwo działające w kilku branżach. Skąd wzięła się firma Bvlgari i czym się zajmuje?

Krótka historia perfum Bvlgari

Firma ta powstała w 1884 roku założona przez greckiego złotnika Sotoriosa Voulgaris'a. Pierwszy swój sklep założył jeszcze na terenie Imperium Osmańskiego (sklep istnieje do tej pory), jednak później przeniósł się do Włoch, gdzie kontynuował karierę i budował swoją markę. Widać, że z powodzeniem gdyż perfumy Bvlgari znane są całym świecie.

Perfumy Bvlgari - dla niej i dla niego

Firma na początku swej historii produkowała wyroby złotnicze, co było głównym zajęciem jej założyciela. Na tej podstawie została zbudowana marka znana obecnie na całym świecie. Produkcją tylko i wyłącznie biżuterii spółka zajmowała się do lat 90' XX wieku. W tym momencie doszło do ekspansji oraz dywersyfikacji przedsiębiorstwa.

Obecnie spółka znana jest jako producent luksusowych dóbr. Zaczynając od biżuterii, poprzez perfumy męskie i damskie, zegarki, a nawet branżę hotelarską. Produktów Bvlgari jest sporo i wszystkie charakteryzuje wysoka jakość. 

Marka ta posiada obecnie ponad 300 sklepów na całym świecie. Co ciekawe, największy z nich znajduje się w Tokio. Bvlgari Ginza Towers to powierzchnia 940 metrów kwadratowych wraz z restauracją oraz barem.

Podsumowując, perfumy Bvlgari są jedną z najczęściej wybieranych marek. Warto wiedzieć coś więcej na temat samej firmy, gdyż jej historia jest ciekawa i pokazuje, jak ciężką pracą można zbudować przedsiębiorstwo oraz produkty znane na całym świecie.

Jest 16 produktów.


Pokazano 1-12 z 16 pozycji