Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Bruno Banani

Perfumy Bruno Banani to jedna z najmłodszych marek specjalizujących się w produkcji wyjątkowych oraz zmysłowych perfum. Ta niemiecka marka szybko zdobyła popularność i dziś jest rozpoznawalna niemalże na całym świecie. 

Jak powstała marka perfum Bruno Banani

Firma ta powstała w 1994 roku w Niemczech. Jej twórcami byli Wolfgang Jasser i Klaus Jungwickel. Od początku istnienia firma ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi. 

Na początku marka Bruno Banani z ogromnym powodzeniem szturmowała rynek nowoczesną odzieżą oraz wieloma, ciekawymi dodatkami. Z kolei pierwsze perfumy pojawiły się na rynku kosmetycznym w 2001 roku.

Perfumy Bruno Banani – idealne dla młodych kobiet i mężczyzn 

Już od pierwszego zapachu perfumy Bruno Banani znalazły się w centrum uwagi przede wszystkim młodych kobiet oraz mężczyzn. I nic w tym dziwnego, gdyż tworzone zapachy charakteryzują się tym, że są nie tylko bardzo eleganckie, lecz także bardzo stylowe, oryginalne oraz odważne. 

Perfumy Bruno Banani są dedykowane dla pań posiadają wyjątkowa woń i doskonale pasują do każdej sytuacji. Te oryginalne zapachy są zamknięte w ozdobnych flakonikach i charakteryzują się tym, że są bardzo eleganckie. Potrafią one dodać niesamowitego szyku każdej nastolatce, która je używa. Wszystkie zapachy są niezwykle świeże i kobiece oraz posiadają orzeźwiającą moc. Łączą one w sobie nie tylko kwiaty i owoce, lecz także nutki drewna najwyższej jakości.

Z kolei perfumy dla mężczyzn są bardziej wyraziste oraz mają ostre zapachy. Rewelacyjnie podkreślają charakter wszystkich odważnych oraz pewnych siebie mężczyzn, którzy doskonale wiedzą, czego chcą od życia.

Jest 15 produktów.


Pokazano 1-12 z 15 pozycji