Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Bi-Es

Perfumy Bi Es to jedna z największych polskich marek zapachowych, która może pochwalić się dużym zainteresowaniem nie tylko na krajowym, ale również zagranicznym rynku. Marka funkcjonuje w branży od ponad dwóch dekad i może pochwalić się współpracą z wieloma rewelacyjnymi perfumiarzami z całego świata.

Szeroka i różnorodna oferta perfum Bi Es

Znakami rozpoznawalnymi polskiej marki są nie tylko rewelacyjne perfumy Bi-Es, ale również dezodoranty i wody toaletowe damskie. Firma cały czas podąża za nowinkami zapachowymi we współczesnych trendach, dlatego też bez problemu można odkrywać nie tyko oryginalne, ale również klasyczne kompozycje zapachowe. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się zniewalające zapachy z kolekcji Blossom, w których dominują nuty kwiatowe, pudrowe i gourmand.

Bi Es oferuje perfumy nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn w każdym przedziale wiekowym. Godne uwagi są także kompozycje z serii Bi Es La Bella Vita, które z kolei oparte są nie tylko na nutach kwiatowych, ale również na nutach cytrusowych i drzewnych. Dla młodszych kobiet zarezerwowana jest seria Ready To Wear Collection. Osoby, które zwracają szczególną uwagę na ekologię, powinny jak najszybciej zapoznać się z kolekcją Bi Es Vegan.

Uniwersalne perfumy Bi Es dla każdego

Ciekawe i niepowtarzalne kompozycje zapachowe zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających i najbardziej wybrednych kobiet. W szerokiej ofercie polskiej marki kosmetycznej nie brakuje zarówno świeżych, jak i również dość ciężkich, skórzanych kompozycji. Wszystkie opisywane mieszanki zamknięte są oczywiście w eleganckich buteleczkach, które dodatkowo mogą okazać się najlepszą ozdobą toaletki. Perfumy Bi Es to atrakcyjne i trwałe zapachy damskie w bardzo korzystnych cenach.

Jest 9 produktów.


Pokazano 1-9 z 9 pozycji