Lista produktów marki Azzaro

Perfumy Azzaro to znana marka, która tworzy wyjątkowe, oryginalne oraz  niepowtarzalne kompozycje zapachowe. Oferowane perfumy są  adresowane dla wszystkich aktywnych, eleganckich oraz nowoczesnych osób. Są one idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Perfumy Azzaro – francuska marka z tradycją 

Twórcą marki Azzaro był niejaki Loris Azzaro, który w młodych latach wyjechał do Paryża. To właśnie tam spełnił swoje najskrytsze marzenia. Rozpoczął bowiem pracę jako projektant i już po kilku latach mógł cieszyć się niesamowitym sukcesem. W 1967 roku świat usłyszał o nowej marce, która jest obecnie bardzo popularna.

Początkowo marka ta specjalizowała się przede wszystkim w projektowaniu długich oraz spektakularnych sukien w bardzo żywych i odważnych kolorach. Po odzież tę sięgali francuscy artyści oraz znane modelki.  W 1975 roku powstał pierwszy zapach pod szyldem marki Azzaro.

Azzaro Perfumy  - niesamowity powiew świeżości i radości 

Kosmetyki Azzaro stanowią nawiązanie do śródziemnomorskiego, radosnego, zmysłowego oraz namiętnego stylu życia, które nie było obce twórcy tej marki. Dziś marka ta może pochwalić się wieloma oryginalnymi zapachami, dedykowanymi zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. 

Poszczególne perfumy są zamknięte w ozdobnych flakonach i potrafią oczarować, uwodzić oraz przywołać niejednokrotnie wspomnienia z wielu radosnych chwil. Wszystkie zapachy charakteryzuje zmysłowa świeżość, która zawsze wprawia w wyśmienity nastrój oraz pobudza do działania.

Wszystkie oferowane przez Azzaro perfumy oddają w pełni nowoczesny oraz luksusowy styl życia. Te oryginalne zapachy męskie i damskie są dziś rozpoznawalne niemalże na całym świecie.

Aktywne filtry