Lista produktów marki Adidas

Adidas to marka sygnowana słynnymi trzema paskami, która jest obecnie rozpoznawalna na całym świecie. Pośród wielu oferowanych produktów wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się perfumy Adidas, które emanują sportową energią oraz niesamowitą świeżością. 

Adidas – marka znana i ceniona od wielu pokoleń

Firma Adidas powstała w 1924 roku w bawarskim miasteczku w Niemczech. Nazwa tej marki pochodzi od połączenia pierwszych liter imienia oraz nazwiska jednego z braci zakładających firmę, a więc Adi – Adolf, Das – Dassler.

Od początku swego istnienia firma ta zajmowała się przede wszystkim produkcją butów oraz oryginalnej odzieży sportowej. Co prawda asortyment ten jest rozchwytywany po dzień dzisiejszy, ale z czasem dołączyły do niego także perfumy, wody toaletowe Adidas oraz wysokiej jakości kosmetyki, które są dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Perfumy Adidas – idealne zapachy dla sportowców

Produkty marki Adidas są znane i cenione na całym świecie. Dziś obok perfum damskich i męskich, antyperspirantów, dezodorantów oraz wód toaletowych Adidas nie potrafi przejść obojętnie żaden sportowiec. Poszczególne zapachy marki Adidas są bowiem niesamowitą emanacją sportowej energii oraz  świeżości. W składach wielu z nich pojawiają się ekstrakty cytrusowe, które są dodatkowo przyprawione nutami drzewnymi, ziołowymi, a czasem także odrobiną słodyczy. 

Najlepsze Kosmetyki Adidas

Wyjątkowe oraz oryginalne zapachy sprawiają, że kosmetyki Adidas są dziś rozchwytywane przez tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie. Zapewniają one zawsze niesamowity powiew świeżości, a wyjątkowy zapach utrzymuje się nawet po całym, bardzo intensywnym dniu.

Jest 20 produktów.


Pokazano 1-12 z 20 pozycji