Lista produktów marki Cristiano Ronaldo

Perfumy Cristiano Ronaldo 

Perfumy Cristiano Ronaldo to jedna z najmłodszych marek zajmujących się produkcją wyjątkowych perfum dla mężczyzn. Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 2015, z kolei najmłodsza z 2020 roku.

Perfumy Cristiano Ronaldo – wyjątkowe zapachy

Międzynarodowa gwiazda klubów Realu Madryt i Juventusu Turyn - Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na całym świecie. Co więcej, jest on także liczącą się osobistością nie tylko we współczesnym świecie mody, lecz  także w kwestii oryginalnych perfum Cristiano Ronaldo. 

Wieloletnie starania tego piłkarza mające na celu stworzenie  indywidualnego zapachu ostatecznie przyniosły wielki sukces. W 2015 roku Cristiano Ronaldo dołączył do branży perfumeryjnej, a niebawem został stworzony debiutancki zapach Cristiano Ronaldo Legacy.

O stworzeniu perfum Cristiano Ronaldo zdecydowała w dużej mierze pasja piłkarza oraz chęć pozostawienia trwałego wrażenia. Zapach perfum Cristiano Ronaldo jest bardzo rześki elektryzujący, a zarazem męski. Łączy w sobie drzewne, orientalne oraz wyjątkowo świeże nuty. 

Perfumy Cristiano Ronaldo – idealne dla oryginalnych mężczyzn 

Perfumy marki Cristiano Ronaldo doskonale odzwierciedlają ponadczasowy oraz osobisty urok tego wybitnego sportowca. Te w pełni oryginalne perfumy Cristiano Ronaldo są skierowane przede wszystkim do pewnych siebie oraz pełnych energii mężczyzn, którzy uwielbiają oryginalnie oraz elegancko się prezentować. 

Perfumy oferowane przez markę Cristiano Ronaldo stanowią swego rodzaju połączenie bardzo ciekawych, intensywnych oraz wyjątkowych aromatów. Perfumy od Cristiano Ronaldo doskonale nadają się zatem, zarówno co dzień. jak i na wyjątkowy wieczór.

Marka Cristiano Ronaldo to nie tylko perfumy

W ofercie produktów desygnowanych nazwiskiem portugalskiego króla strzelców, a zarazem najlepszego piłkarza na świecie można także znaleźć płyny po goleniu, żele pod prysznic wody toaletowe, oraz doskonale balsamy łagodzące podrażnienia po goleniu. Perfumy i kosmetyki Cristiano Ronaldo są polecane dla pewnych siebie mężczyzn.

Jest 6 produktów.


Pokazano 1-6 z 6 pozycji