Lista produktów marki Dolce & Gabbana

Perfumy Dolce & Gabbana są znane i cenione na całym świecie. Po perfumy Dolce Gabbana sięgają te osoby, które cenią sobie dobrą jakość, luksus oraz wyjątkową elegancję. 

Dolce & Gabbana – prestiżowa marka z Włoch

Firma ta została założona ponad trzydzieści lat temu przez dwóch włoskich projektantów, Domenica Dolce oraz Stefana Gabbana. Od młodych lat interesowali się oni modą, a pomysł założenia firmy narodził się w 1980 roku. 

Początkowo firma ta zajmowała szyciem odzieży dla kobiet. Świat mody  zawojowała dzięki współpracy z Madonną, dla której zaprojektowała aż 1500 strojów.

Obecnie ta prestiżowa marka jest rozpoznawalna niemalże na całym świecie. Słynie ona nie tylko z produkcji odzieży, lecz również oryginalnych perfum dla kobiet oraz mężczyzn. W 1996 roku zdobyła ona prestiżową francuską nagrodę „Oscar des Parfums”.

Perfumy Dolce Gabbana – idealny wybór dla eleganckich kobiet i mężczyzn 

Perfumy produkowane przez tę markę są dziś rozpoznawalne niemalże na całym świecie. Charakteryzują się one tym, że posiadają śródziemnomorskie oraz bardzo oryginalne nuty zapachowe. Każdy z nich jest zamknięty w eleganckim flakonie. 

W bogatej ofercie idealne perfumy dla siebie mogą znaleźć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Każdy zapach odznacza się tym, że jest  niepowtarzalny oraz długo utrzymuje się na ciele. Te uwodzicielskie oraz oryginalne nuty są dziś pożądane są przez tysiące miłośników mody, elegancji oraz luksusu. 

Perfumy męskie Dolce Gabbana są doskonałą propozycją dla każdego faceta, niezależnie wieku. Z kolei perfumy damskie posiadają bardzo delikatne oraz kobiece nuty, zatem doskonale sprawdzą się podczas każdej okazji.

Jest 24 produktów.


Pokazano 1-12 z 24 pozycji